O firmie

PORTUGALSKI ŚWIAT jest platformą umożliwiającą promocję i sprzedaż najlepszych portugalskich produktów w Polsce.
Portugalia jest małym krajem położonym w zachodnim krańcu Europy. Mimo odległości, jaka dzieli Portugalię od Polski, kraje te łączy wiele podobieństw, takich jak religia, tradycyjny folklor, kult rodziny i podejście do życia. Z tego powodu, coraz częściej można spotkać mieszane polsko-portugalskie rodziny na terenie obu państw. Wiele polskich studentów wybiera Portugalię w czasie programu wymiany studenckiej ERASMUS, jak również coraz więcej portugalskich studentów odwiedza Polskę. Iberystyka, zatem także język portugalski, stała się popularnym kierunkiem studiów.

Portugalia słynie w Polsce ze swoich pięknych plaż, słońca, piłki nożnej, muzyki fado, serdeczności swoich mieszkańców i oczywiście z sieci sklepów „Biedronka”, których w tej chwili jest ponad 3000 na terenie całej Polski. Nasz projekt różni się od oferty, jaką proponuje „Biedronka” i jednocześnie ją uzupełnia. Podczas gdy „Biedronka” w większości sprzedaje produkty polskie (90%) a portugalskie produkty to głównie tanie stołowe wino, PORTUGALSKI ŚWIAT oferuje szeroką gamę produktów i usług najwyższej jakość, które są stuprocentowo wyprodukowane w Portugalii i z którymi chcemy dotrzeć do najróżniejszego typu klienteli:

  • Polaków, którzy odwiedzili już Portugalii i poszukują wina i produktów spożywczych, których tam spróbowali
  • dla wszystkich tych, którzy pragną odkryć produkty portugalskie charakteryzujące się znakomitą relacją jakość-ceny
  • Portugalczyków, którzy mieszkają, pracują lub studiują w Polsce

Wraz z nami możesz skosztować najróżniejszych i niepowtarzalnych win portugalskich, naturalnych i smacznych olejów z oliwek, serów, ciast i ciastek, słodyczy i innych smakowitości.

Zapraszamy do Portugalii na wakacje w celu odkrycia naszej oferty gastro- i enoturystykii i degustacji owoców morza nad wybrzeżem atlantyckim, podróży łódką w górę rzeki Douro, podziwiając przepiękne widoki i winnice wina Porto oraz odkrycia tradycyjnych zakątków Portugalii, które dostarczą Ci niezapomnianych przeżyć.

To tylko kilka z naszych ofert, które wciąż aktualizujemy.

Zaprenumeruj nasz biuletyn, aby otrzymywać najświeższe informacje o naszych ofertach.

Wyślij nam e-maila, aby zamówić określony produkt lub usługę, którą chcesz nabyć, a dostarczymy Ci najlepszej opcji pod względem relacji jakość – cena.

Jesteśmy zainteresowani współpracą z polskimi importerami i dystrybutorami win, śródziemnomorskich produktów, sklepami gourmet i klientami HORECA. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z naszymi reprezentantami w Polsce i Portugalii.

W celu zdobycia bardziej szczegółowej informacji na temat Portugalii i produktów portugalskich, odwiedź poniższe strony internetowe:

Ambasada Polski w Lizbonie: http://lisbon.trade.gov.pl/pl/

Wszystko o portugalskich winach: http://winesofportugal.info/?market=2

Wszystko o turystyce w Portugalii: http://www.visitportugal.com/Cultures/en-US/default.html